rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

kategoriaKursy dokształcające

Katalog stron » Edukacja i szkolnictwo » Kursy dokształcające

 

Znaleziono 5 stron w kategorii "Kursy dokształcające"

auto-car
auto-car

url: http://kr.autocar.w.interia.pl/

info: Ośrodek Szkolenia Kierowców prowadzi kursy dla kandydatów na kierowców kat. B,C,D,E. [Orunia]

więcej szczegółów: auto-car...

 

the-london-school
the-london-school

url: http://londonschool.pl

info: Kursy językowe standardowe i multimedialne, kursy rozwoju osobowości, szachy.

więcej szczegółów: the-london-school...

 

Szkoła MODUŁ www.rysunek-architektura.pl
Szkoła MODUŁ  www.rysunek-architektura.pl

url: http://www.rysunek-architektura.pl/

info: Oferujemy kursy i naukę rysunku w plenerze i w obiektach zamkniętych. W naszej ofercie proponujemy zajęcia plenerowe, osobiste oraz wiele innych sposobów nauki, pośród których każdy rysownik znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy kursy przygotowujące do kierunków studiów związanych ze sztuką i rysunkiem, dzięki czemu nasi klienci mają o wiele łatwiej się dostać na wymarzone studia. Organizujemy zagraniczne wycieczki plenerowe, dające mnóstwo praktyki i mnóstwo doświadczenia. Każdy klient może spodziewać się z naszej strony fachowości oraz atrakcyjnych cen. Prowadzimy też zajęcia wakacyjne dla studentów, którzy chcą nadrobić zaległości oraz dla tych, którzy tak jak my kochają rysunek. Nasi specjaliści to wykształceni architekci z doskonałych uczelni. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą ofertą.

więcej szczegółów: Szkoła MODUŁ www.rysunek-architektura.pl...

 

http://www.aston.waw.pl
http://www.aston.waw.pl

url: http://www.aston.waw.pl

info: ASTON firma szkoleniowo-usługowa organizuje szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi. Oferta skierowana jest do osób z różnych powodów nieaktywnych zawodowo. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem propan-butan. Warunkiem odpowiedni stan zdrowia i wykształcenie podstawowe. Oprócz powyższych firma ASTON organizuje wiele innych kursów np.nowoczesny magazynier, obsługi HDS'a, kos spalinowych a także na prawo jazdy.

więcej szczegółów: http://www.aston.waw.pl...

 

Kursy Almat www.kurs-hds-wozki.pl
Kursy Almat www.kurs-hds-wozki.pl

url: http://www.kurs-hds-wozki.pl

info: Almat Ośrodek Kształcenia to firma działająca na rynku szkoleniowym od wielu lat. Firma prowadzi szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi i spalinowymi. Uzyskane przez uczestników uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Poza tym organizujemy kursy na obsługę wciągarek, ładowarek teleskopowych, suwnic, HDS'ów i podnośników koszowych oraz kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

więcej szczegółów: Kursy Almat www.kurs-hds-wozki.pl...

 

Wyszukaj Kursy dokształcające w całym serwisie strony.warszawa.pl

2009 © strony.warszawa.pl