rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

kategoriaUsługi

Katalog stron » Usługi

Znaleziono 3 strony w kategorii "Usługi"

pasland
pasland

url: http://www.pasland.pl

info: Oferuje usługi w zakresie opieki informatycznej, usługi programistyczne, sprzęt firmowy lub montowany na życzenie, serwis sprzętu komputerowego - niezależnie od miejsca zakupu.

więcej szczegółów: pasland...

 

sprzatanie-grobow
sprzatanie-grobow

url: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

info: Firma działa na rynku warszawskim od 6-ciu lat. Oferujemy obsługę każdego rodzaju nagrobków (ziemnych, kamiennych - lastryko, marmur, granit). Spełniamy każde indywidualne życzenie klienta. Polecamy również odnawianie napisów na tablicach nagrobkowych i usługi kamieniarskie. Działamy na terenie wszystkich cmentarzy na terenie m. st. Warszawy. Ceny za każdym razem negocjowane są indywidualnie i zależą od rodzaju usługi jak również od lokalizacji grobu, jego wielkości i stanu zanieczyszczenia.

więcej szczegółów: sprzatanie-grobow...

 

http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl
http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

url: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

info: Saba-Ogrody działa w Warszawie od kilku lat, świadczymy usługi ogrodnicze - projektowanie i zakładanie ogrodów. Urządzamy tereny zieleni przy domach, rezydencjach, ogrody na dachach oraz w otoczeniu biurowców. Zaletą naszej firmy są usługi świadczone kompleksowo. Zakres naszej działalności:budowa strumyków, oczek wodnych i kaskad, pergole, schody, tarasy, altany, aranżacja oświetlenia, itp. Wiele zrealizowanych zleceń oraz zadowolenie klientów wystawiają dobre świadectwo firmie. Zapraszamy do galerii na stronach naszej firmy.

więcej szczegółów: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl...

 

podkategorie

Wyszukaj Usługi w całym serwisie strony.warszawa.pl

2009 © strony.warszawa.pl